Egy fehérhasú törpesün története.

Vendégkönyv

Dátum 2014.03.14
Feladó Jasper atörpesün
Tárgy Re:Aggodalom

Kedves Mea!

Először is elnézésedet kérem a kései válaszért. Nem mentegetem magam, de sajnos nem kaptam meg a bejegyzésről az értesítést.
Nem tudom mennyi az a hőmérséklet, amit te nem gondolsz hidegnek. A süniknek minimum 24 fok kell, vagy ennél magasabb. Nálunk állandó 24 fok van, amit Jaspi szeret. Természetesen, ha úgy érzem, külön melegítőt is teszek be neki. Mivel ketrecben lakik, hogy a házon kívül is meg legyen a megfelelő hőmérséklet, le szoktam takarni a ketrec három oldalát.
Ha a süninek hideg a kis lába és a hasija, akkor mindenképpen melegebb kell neki, mert hibernálódhat. Ez a süni életébe is kerülhet. Az "étvágya is van, csak lassú folyamat" azt jelenti, hogy nem eszik rendesen, akkor a hideg végtagok és az étvágytalanság lehet a hibernáció jele is.
Ez a linket tudom neked ajánlani, itt több alternatíva is van a sünik melegen tartására.
https://erizo.ewk.hu/vegzetes-hibernacio

A sünik nappal általában alszanak. Ezt tiszteletben kell tartani. Ritkán kelnek fel enni, vagy inni, aztán mennek vissza aludni. Általában sötétedéskor ébrednek fel.

Remélem segíthettem, és még egyszer elnézést kérek.

 

© 2012 Minden jog fenntartva.

Készíts ingyenes honlapotWebnode